Strona poświęcona lataniu.. // www.infopilot.pl SKLEP | FORUM | KONTAKT
INFOPILOT  menu
Samoloty
Wodnosamoloty
Śmigłowce
Wiatrakowce
Motolotnie
Paralotnie i lotnie
Szybowce
Poduszkowce
Silniki lotnicze
INFOPILOT  menu
Bezpieczeństwo
Historia
Postaci
Prawo i Przepisy
Szkolenia
Wiedza lotnicza
GOBLL Wroclaw
GOOBLA
INFOPILOT  pogoda
Pogoda
Imprezy
Zawody Szybowcowe na Celność Lądowania o Memoriał Krzysztofa Trzeciakowskiego

Już w sobotę, 19 października br. na lotnisku Aeroklubu Włocławskiego, rozpoczną się Zawody Szybowcowe na Celność Lądowania o Memoriał Krzysztofa Trzeciakowskiego.

Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 9:30 przed hangarem szybowcowym. W przypadku niepogody, terminem rezerwowym będzie sobota, 26 października.

Do tego czasu, Aeroklub w każdy weekend zaprasza wszystkich,

  18.10.2013 | dodał: Jan Orzechowski
więcej
Październikowe latanie w Aeroklubie Ostrowskim

W weekend 12-13 października planuje się organizację lotów szybowcowych. Zapowiada się dość sprzyjająca pogoda, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych! 20 października - godz. 10:00, odbędzie się demontaż części sprzętu oraz zebranie sekcji szybowcowej.

Koniec sezonu lotnego 2013 zbliża się wielkimi krokami. Można stwierdzić już teraz, że mijający rok był ze wszech

  09.10.2013 | dodał: Jan Orzechowski
więcej
Zawody samolotowe w Warszawie

Dwie konkurencje nawigacyjne zostaną rozegrane podczas XXIII Warszawskich Zawodów Samolotowych, które w dniach 11-13 października odbędą się na lotnisku Babice. Termin zgłoszeń załóg mija 9 października.

Aeroklub Warszawski zaprasza na XXIII Warszawskie Zawody Samolotowe, które w dniach 11-13 października zostaną rozegrane na lotnisku Babice.

  09.10.2013 | dodał: Jan Orzechowski
więcej
Air Show 2013

Dowództwo Sił Powietrznych RP, Miasto Radom, Aeroklub Polski oraz Wojskowe Stowarzyszenie Społeczno Kulturowe, serdecznie zapraszają w dniach 24 – 25 sierpnia 2013, wszystkich miłośników lotnictwa na Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show 2013 pod honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

Ramowy
  08.08.2013 | dodał: Jan Orzechowski
więcej
V Nowatorski Piknik Lotniczy w Nowym Targu

Aeroklub Nowy Targ zaprasza na V Nowotarski Piknik Lotniczy, który odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia 2013r. na lotnisku miejskim w Nowym Targu.

Podczas drugiego dnia pikniku nad nowotarskim lotniskiem po raz pierwszy w historii imprezy będzie można zobaczyć grupę akrobacyjną polskich Sił Powietrznych „ORLIK”. Zespół latający
  11.07.2013 | dodał: Jan Orzechowski
więcej
IX Małopolski Piknik Lotniczy
Małopolski Piknik Lotniczy to największa tego typu impreza w południowej Polsce. Tegoroczna edycja jest już dziewiątą z kolei i podobnie jak w poprzednich latach zgromadzi czołówkę krajowych i zagranicznych mistrzów akrobacji lotniczej. Wszystkich miłośników lotnictwa zapraszamy do Krakowa w ostatni w dniach 29-30.06.Zapraszamy wszystkich fanów lotnictwa
  11.06.2013 | dodał: Jan Orzechowski
więcej
Festyn w Porcie Lotniczym Drezno
W niedzielę 9 czerwca Port Lotniczy Drezno International zaprasza na cieszący się dużym uznaniem Festyn Rodzinny. Odbędzie się on w ramach pierwszego ogólnokrajowego Dnia Lotnictwa, w którym z inicjatywy Federalnego Stowarzyszenia Niemieckiej Komunikacji Lotniczej (BDL) wezmą udział przedsiębiorstwa i stowarzyszenia z branży lotniczej.
Od godziny
  03.06.2013 | dodał: Jan Orzechowski
więcej
Zawody samolotowe na olsztyńskim lotnisku

Na lotnisku Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego 30 maja rozpoczną się 33 Ogólnopolskie Zawody Samolotowe im. Zdzisława Dudzika. Zawody zostaną poprzedzone dwudniowym zgrupowaniem treningowym pilotów kadry narodowej.Aeroklub Warmińsko-Mazurski zaprasza do udziału w 33 Ogólnopolskich Zawodów Samolotowych im. Zdzisława Dudzika, które już 30 maja rozpoczną

  28.05.2013 | dodał: Jan Orzechowski
więcej
Płocki Piknik Lotniczy zbliża się wielkimi krokami

Już 1-2 czerwca 2013 r. w Płocku odbędzie się wielka impreza lotnicza w niezwykłej scenerii malowniczego Wzgórza Tumskiego. Organizatorzy Pikniku, przygotowali dla widzów niepowtarzalne atrakcje.

Na konferencji prasowej, która odbyła się 21 maja w Sali Sejmowej Urzędu Miasta Płocka, organizatorzy Płockiego Pikniku Lotniczego zdradzili
  23.05.2013 | dodał: Jan Orzechowski
więcej
Zlot Gigantów w Kobylnicy
W dniach 8-9 czerwca 2013 roku na lotnisku Kobylnica odbędzie się piknik modelarski VI Ogólnopolski Zlot Gigantów 2013. W programie pokazy latających modeli, rywalizacja sportowa oraz Grupa Akrobacyjna Żelazny.To już szósta edycja ogólnopolskiego spotkania modelarzy organizowanego przez Aeroklub Poznański. VI Ogólnopolski Zlot Gigantów 2013
  14.05.2013 | dodał: Jan Orzechowski
więcej
ARCHIWUM ARTYKUŁÓW
INFOPILOT  poleca


www.jabiru.pl

VL-3 szybki, bezpieczny cenna netto 63.000 EUR


www.aviatorvl3.pl

WT-9 Dynamic kat.UL


www.wt-9club.pl/

3xtrim z Bielska


www.3xtrim.pl

Aeroprakt A22


www.aeroprakt.pl

Jabiru 3300 engine


www.jabiru.pl

(c) 2007. Copyright by BAT-NET | Opracowanie graficzne: netless